Księgowość 2.0

REDICUSBez kategoriiKsięgowość 2.0

Księgowość 2.0

Z przyjemnością zawiadamiamy o fakcie, że zakończyliśmy proces adaptacyjny naszego działu wdrożeń obsługi księgowej i kadrowej w celu rozszerzenia współpracy z naszymi nowymi klientami.
Wykraczamy poza standardowo oferowane usługi umożliwiając powstanie nowej kategorii – Powierzony Wewnętrzny Dział Księgowo-Kadrowy. Cóż to oznacza dla naszych klientów? Brak konieczności zatrudniania nowych pracowników w istniejących działach , lub też w przypadku gdy takowego działu nie ma to uniknięcie kosztowego procesu ich stworzenia.
Zdajemy sobie sprawę jak wrażliwe na niepożądane działania są działy księgowe i kadrowe. Brak procesów weryfikacji nowych pracowników , wdrażanie coraz to nowych przepisów wymagających ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z m.in. oprogramowaniem , osprzętem, a także ochroną danych osobowych powodują fakt, że błędne wybory dokonane na samym początku potrafią wraz z upływaniem czasu generować nieprzewidziane koszty. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia terminu spotkania podczas którego przedstawione zostaną szczegóły.

Post your comments here

Your email address will not be published. Required fields are marked *